Du CoW - světelný paprsek 2,5 L Zobrazit větší

Du CoW - světelný paprsek 2,5 L

Nový produkt

Barva Dulux Colours of the World (Barvy světa) – disperzní akrylátová omyvatelná barva s matným povrchem na stěny a stropy určená pro interiérové dekorační a ochranné nátěry stěn a stropů.

Více informací

Více informací

Barva Dulux Colours of the World (Barvy světa) – disperzní akrylátová omyvatelná barva s matným povrchem na stěny a stropy určená pro interiérové dekorační a ochranné nátěry stěn a stropů. Je možné ji použít na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky, papírové tapety a tapety ze skelného vlákna.

Nanáší se štetcem nebo válečkem. Je lehce roztíratelná a při nízké spotrebě umožnuje zachování dobrého krytí. Tixotropní struktura zpusobuje, že při natírání barva neodkapává, což je velmi praktické v případech, kdy např. není možné přemístit a nebo dostatečne zajistit nábytek. Neředí se. Před použitím nemíchat. Barva je paropropustná, což umožňuje stěnám dýchat. Díky atraktivním barvám je možné jednoduše aranžovat interiéry obytných pokojů i veřejných budov, např.: kanceláří, škol, školek. Schnutí: Barva je přetíratelná po 2 – 4 hodinách.Světelný paprsek

Ke stažení

Copyright ICOLOR s.r.o., 2014-15